تبلیغات
جهان بدون قطب - در خواست توقف تولید مواد مخدر از رئیس جمهور محترم افغانستان

رئیس محترم جمهوری افغانستان

جناب آقای کرزای

سلام علیکم

خوشحالم به اطلاع جنابعالی برسانم کشور سازمانهای ملل در حال ایجاد میباشد .

از جنابعالی به عنوان مرد اول کشور کهن و پهناور همسایه در خواست دارم ، برای ساختن جهانی بدون قطب همکاری لازم را اجام دهند.

همانگونه که مستحضر میباشید مواد مخدر در دنیا از سهم تولیدات افغانستان چه میزان در آمد ایجاد میکند ، اما این مخدر که در کشور جنابعالی تولید و سپس به سراسر دنیا صادر میشود ، چیزی معادل یکصد میلیارد دلار با ارزش افزوده آن ایجاد در آمد میکند .

این رقم در آمد شاید به جرات گفت که از میزان در آمد کشور های نفتی صادر کننده نفت در ردیف دوم و سوم  هم بالاتر باشد ، و متاسفانه این تجارت درآمدش به جیب کارتلها ریخته و مسلمآ از عایدات آن به کشاورزان زحمت کش که نا خواسته به این تولید کشیده شده اند نیز نخواهد رسید ، و همین کشاورزان زحمت کش افغان لقمه نان بخور و نمیر عایدات دارند .

جناب پرزیدنت کرزای آیا با این اوصاف که همگان از آن مطلع میباشند بهتر نیست نوع کشت و ذرع در آن کشور تغییر یابد تا هم کشاورزان و اهالی افغان از عایدات مفید و حلال آن استفاده کرده و هم به ملل دیگر ضرری وارد نیاید .

پیشنهاد میگردد ، در صورتیکه تغییر کشت در آن مملکت داده شود شما به عنوان سردمدار این نهضت بزرگ به جهانیان معرفی میشوید که  خود اینکار محبوبیت شما را بین ملت افغان و دیگر ملل جهان دارد و مسلمآ در تاریخ کشور افغانستان بمانند یک قهرمان همیشه یاد خواهید شد .

از شما دعوت میگردد به عنوان مهمان ویژه در افتتاح کشور سازمانهای ملل شرکت کرده و اعلام تغییر کشت و ذرع را در آنجا فرمایند  تا تعجب جهانیان گردد .

                                                         پیروز و موفق باشید

                                                                                        حسنعلی سلیم آبادی

رونوشت : دفتر ریاست محترم  جمهوری اسلامی ایران

  "            دبیر خانه محترم سازمان ملل جهت اطلاع و طرح در مجمع عمومی1